Fan Belt - AVX13X1525 - 1686616M91
SKU
1302
Views: 0
Part No. 1302
Fan Belt - AVX13X1525
Supplied Singularly, Two Required Per Tractor.
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1525mm
Inside Length: 1462mm
Top Width: 13mm
Height: 10mm