Fan Belt - AVX13X1200 - 1447784M91
SKU
5074
Views: 0
Part No. 5074
Fan Belt - AVX13X1200 type
Suitable for Massey Ferguson  - Fan Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1200mm
Inside Length: 1140mm
Top Width: 13mm
Height: 10mm