Fan Belt - AVX13X1150 - 3386214M1
SKU
9293
Views: 0
Part No. 9293
Fan Belt - AVX10X1150 type
Suitable for Massey Ferguson - Air Con Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1150mm
Inside Length: 1087mm
Top Width: 13mm
Height: 10mm