Fan Belt - AV13X1500 - R46113
SKU
50326
Views: 0
Part No. 50326
Fan Belt - AV13X1500 type
Suitable for Massey Ferguson - Fan Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1500mm
Inside Length: 1437mm
Top Width: 13mm
Height: 8mm