Fan Belt - AVX10X1025 - 5125884
SKU
9274
Views: 0
Part No. 9274
Fan Belt - AVX10X1025 type
Suitable for Fiat & New Holland - Air Con Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1025mm
Inside Length: 974mm
Top Width: 10mm
Height: 6mm