Fan Belt - AVX10X1150 - K903050
SKU
9036
Views: 0
Part No. 9036
Fan Belt - AVX10X1150 type
Suitable for Fiat, David Brown, New Holland & Case IH  - Fan Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1150mm
Inside Length: 1099mm
Top Width: 10mm
Height: 8mm