Fan Belt - AVX13X1700 - 84657C1
SKU
1438
Views: 0
Part No. 1438
Fan Belt - AVX13X1700 type
Suitable for John Deere & Case IH - Air Con Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1700mm
Inside Length: 1637mm
Top Width: 13mm
Height: 10mm