Fan Belt - AV13X1550 - 3129140R1
SKU
1345
Views: 0
Part No. 1345
Fan Belt - AV13X1550 type
Suitable for Massey Ferguson & Case IH - Fan Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1550mm
Inside Length: 1485mm
Top Width: 13mm
Height: 10mm